امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

برای تولید هر محصول فرآیندهایی طی می شود تا ایده، فکر یا طرح روی کاغذ، ساخته شده و عینیت یابد. این مراحل ممکن است برای محصولات مختلف تا حدی متفاوت باشند. برای مثال در مورد الکتروپمپ ها پس از تعیین هد و دبی مورد نیاز مراحل شروع می شوند. در این راستا ابتدا هیدرولیک مورد نیاز برای شرایط کار طراحی می شود. طراحی هیدرولیکی توسط مهندسان شرکت آبپخش صنعت جنوب و با استفاده از نرم افزار های مهندسی از جمله نرم افزار Cfturbo انجام می گیرد.
پس از ایجاد طرح هیدرولیکی و به منظور ساخت پمپ مهندسان شرکت از قطعه مورد نظر مدلی تهیه کرده تا بتوان برای قالب گیری در فرآیند ریخته گری از آن بهره برد. واسط بین طرح هیدرولیک و مدل ساز ریخته گری، نرم افزار های CAD یا مدل سازی سه بعدی هستند. به کمک این نرم افزارها می توان هیدرولیک طراحی شده با Cfturbo را به یک هندسه سه بعدی و قابل فهم برای ماشین های تراش CNC و مدل ساز ریخته گری تبدیل نمود.
شرکت آبپخش صنعت جنوب با در اختیار داشتن دانش و تجربه ی ارزشمند در زمینه ی طراحی و مدل سازی انواع تجهیزات انتقال سیال آماده ی ارائه خدمات مهندسی در این حوزه می باشد.

مدلسازی