امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

عملیات ماشین کاری (Machining) در این شرکت تحت فرآیند ماشین های قدرت مانند اره، ماشین فرز، پرس مته، سنگ و ... به حذف بخش هایی از قطعه برای رسیدن به هندسه مورد نظر می پردازد. هندسه نهایی ماشین کاری شده، در قطعه کار خام اولیه محاط شده و در حین ماشین کاری از جرم قطعه کار کاسته می شود. شرکت آبپخش صنعت جنوب با بهره گیری از تجهیزات مختلف مانند دستگاههای فرز، تراش، مونتاژ، تستهای عملکردی و تجهیزات کنترل ابعادی در کارگاه ماشینکاری، توانسته است قطعات با کیفیت بالا، در کمترین زمان ممکن برای صنایع مختلف به صورت ماشینکاری شده و مونتاژ شده تولید و تحویل نماید. 

در واحد ماشینکاری این شرکت با توجه به فرآیندهای تولید و نیازهای ساخت، ماشین ابزارهای تولید برای بهره وری و افزایش سرعت کار، با آرایش و چیدمان مناسب دستگاه ها جهت اطمینان از افزایش کمی و کیفی محصولات در نظر گرفته شده است.


ماشین کاری