امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

امروزه شرکتهایی در بازار رقابت موفق هستند که با بکارگیری تکنولوژی و دانش روز، محصولات با سطح بالایی از کیفیت و نوآوری تولید کنند و پاسخگوی نیاز روز مشتریان خود باشند. شرکت آبپخش صنعت جنوب نیز با قرار دادن این خط مشی در سرلوحه فعالیت های خود، واحد تحقیق و توسعه را بعنوان منبعی مهم برای نوآوری و محرکی مهم برای رشد شرکت، ملزم دانسته تا علاوه بر بهینه سازی عملکردهای شرکت به طراحی مدلهای جدید نیز اقدام نماید. این شرکت با توجه به تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و نیروی انسانی متخصص، همواره از توانایی های لازم برای انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه در زمینه تولید تجهیزات انتقال سیالات برخوردار بوده و از این جهت توانسته است پروانه تاسیس واحد تحقیق و توسعه (R&D) را از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در سال 1395 اخذ نماید. محورهای اساسی فعالیتهای تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت به شرح ذیل است:
• طراحی و بهینه سازی تجهیزات جدید در زمینه انتقال سیالات
• طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی جدید مورد تقاضای مشتری
• تولید محصول با رعایت اصل حفاظت از محیط زیست
وجود واحد تحقیق و توسعه (R&D) و فعالیتهای مستمر آن موجب تسریع در پاسخگویی به تقاضای مشتریان برای اعمال تغییرات در تجهیزات موجود و تولید محصولات سفارشی شده است.

طراحی، تحقیق و توسعه