امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

شرکت آبپخش صنعت جنوب با در اختیار داشتن افراد فنی و متخصص در زمینه سیم پیچی و تعمیر انواع الکتروموتور از قبیل الکتروموتور سه فاز، الکتروموتور تک فاز، الکتروموتور چدنی، الکتروموتور آلومینیومی و انواع  الکتروپمپ تمامی خدمات سیم پیچی را در صنایع مختلف انجام می دهد. لازم بذکر است سیم پیچی الکتروموتورها تا توان 500 kw در این شرکت انجام می گیرد. 

یکی دیگر از عمده فعالیت های شرکت آبپخش صنعت جنوب سیم پیچی الکتروپمپ ها و موتورهای الکتریکی صنعتی و ژنراتور می باشد که با سالها تجربه در کنار علم کارکنان این مجموعه به یکی از بزرگترین مراکز سیم پیچی در استان خوزستان مبدل گردیده است.

سیم پیچی