امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

ساخت سازه و شاسی الکترو پمپ ها از جمله پمپ های خودمکش یکی از بخش های مهم و با اهمیت فرآیند تولید پمپ در شرکت آبپخش صنعت جنوب است. نظارت دقیق بر فرآیند ساخت منجر به عملکرد صحیح مکانیکی پمپ در سایت به لحاظ میزان ارتعاشات و دمای کاری و نیز نیروها و ممان های وارده از پایپینگ به مجموعه الکتروپمپ می گردد. 

همچنین کلیه فعالیت های مربوط به مونتاژ متعلقات الکتروپمپها، جوشکاری و آماده سازی مجموعه پمپ در این شرکت انجام می شود. ساخت مخازن سوخت دیزل پمپها، ساخت و آماده سازی سیستم روغنکاری تحت فشار در پمپهای بزرگ، جوشکاری لوله ها در پروژه های خاص، پکیج های آتش نشانی از جمله فعالیت های کارگاه جوشکاری این شرکت است.

این کارگاه مجهز به انواع دستگاه ها و تجهیزات جوش و تجهیزات جانبی می باشد. همچنین کارگاه مجهز به دستگاه های پیشرفته برش برای ایجاد دقت و سرعت در فرآیند تولید محصولات می باشد.

جوشکاری