امکانات کارگاه

امکانات کارگاه

با توجه به ديدگاه مؤسس شركت، كليه محصولات ارائه شده از طرف اين مجموعه با تكيه بر پشتيبانی فنی و توان نيروی انسانی و سخت افزار موجود در مجموعه دفتری و كارگاهی و با در نظر گرفتن ديدگاه مشتری مداری و كسب رضايت مشتری و با نگاه به منافع طولانی مدت نسبت به ايجاد مجموعه و انبار مسقف لوازم یدکی سبک و تجهيزات سنگین در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز و ايجاد توان سرويس دهی و خدمات پس از فروش انواع محصولات ارائه شده از طرف اين شركت، اقدام نموده است. ضمناً با توجه به تجربه و دانش پرسنل این شرکت هم اکنون عملیات تعمیرات انواع محصولات ساخت خارج و داخل تجهیزات خدمات شهری در این کارگاه انجام می پذیرد. در اين بخش دو كارگاه تعميرات الكتريكال و مكانيكال با پرسنل متخصص مشغول فعاليت ميباشد و توانايی تعميرات و سيم پيچی الكتروپمپهايی تا توان 1000 kw را دارا می باشند.
شرکت آبپخش صنعت جنوب، با آگاهی از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع پمپ سازی، با هدف کمک به افزايش کارايی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نياز صنايع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات تعمیرات، نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم های قدیمی به خریداران خود عرضه می نماید. 

 

شرح عملیات

روشهای کنترل کیفیت اعمال شده در محصولات ارائه شده از طرف این شرکت شامل بخشهای مختلف بوده که فرآیندهای آن از طریق امور کنترل کیفی و امور مهندسی به صورت هماهنگ با هم انجام می پذیرد. کلیه ابزارهای مورد استفاده در عملیات بازرسی و آزمون تحت پوشش سیستم کالیبراسیون مطابق با الزامات ISO 9001-2000 می باشد.

الف) امور کنترل کیفی بر کیفیت مواد اولیه:
قطعات و محصولات مونتاژ شده را تحت نظارت داشته و انطباق آن را با نمونه مرجع مورد بازرسی قرار می دهد، که شامل سه فرآیند عمده ذیل است:
1-فرآیند کنترل کیفی ورودی،
2-فرآیند کنترل کیفی در ماشینکاری قطعات،
3-فرآیند کنترل مونتاژ نهایی محصولات

ب) امور مهندسی (آزمایشگاه):

فرآیند تست عملکرد محصولات را از نظر انطباق منحنی ها و مشخصه های تعیین شده بر اساس تستهای هیدرولیکی مطابق با استانداردهای مورد بازرسی می باشند و سپس مجوز تائید صادر می گردد. که با اشاره به شماره سریال تست شیت مربوطه این مجوز به کنترل نهایی اعلام می گردد.

تجهیزات تست و کنترل کیفیت